Firma „OGRODY ZAKŁADANIE I PIELĘGNACJA” powstała w 1992 roku jako firma rodzinna. Ojciec – pragmatyczny, z branżowym doświadczeniem i realnym spojrzeniem na świat, oraz synowie – z polotem, pomysłami i kierunkowym wykształceniem.

Jesteśmy absolwentami warszawskiej SGGW ze specjalnością OGRODNICTWA, EKONOMII i ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU.

Początkowo kierowaliśmy swoją działalność w stronę klientów indywidualnych, wciąż rozszerzając i podnosząc jakość usług. Teraz, zdobyte doświadczenie oraz bogaty, stale powiększający się park maszynowy, pozwala nam również na realizację dużych inwestycji i zamówień publicznych.

Stanowimy zgrany i odpowiedzialny zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w skład którego wchodzą dyplomowani ogrodnicy, architekt krajobrazu, murarze, brukarze i elektrycy. Pozwala nam to na kompleksową obsługę klienta.

Mamy ścisły kontakt z kadrą naukową uczelni. Stale uczestniczymy w wystawach, konferencjach, szkoleniach branżowych. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami związanymi z ogrodnictwem i architekturą terenów zieleni.

Każde zlecenie traktujemy jako osobiste wyzwanie, tworząc dzieło i realizując indywidualne marzenia inwestora.

Poświęcamy dużo czasu na rozmowę z klientem aby poznać zarówno jego przyzwyczajenia jak i oczekiwania dotyczące zagospodarowania terenu.

Projektując przestrzeń ogrodową dobieramy rośliny, rozwiązujemy układ komunikacyjny, oświetleniowy, nawadniający, a także projektujemy obiekty małej architektury ogrodowej.

Spotykamy się z opinią, która jest dla nas największym komplementem i uznaniem – „ludzie wkładający serce w swoje dzieło”.

Zapraszamy Państwa do współpracy.